Aktualności
 • Co to jest TPMS?

  Wiecie co to jest TPMS i w co właściwie, zgodnie Zgodnie z Dyrektywą UE, od 1-go listopada 2014 r. wszystkie nowe samochody sprzedawane na terenie Unii Europejskiej muszą zostać wyposażone?

 • Zabezpieczenia antykorozyjne

  z poradnika mechanika:

  Kupiłeś nowy samochód w salonie firmowym i myślisz, że jest dobrze zabezpieczony? Nic bardziej mylnego. Oryginalne zabezpieczenia podwozia narażone są na uszkodzenia mechaniczne wywołane żwirem i kamykami z naszych dróg, szczególnie w polskich realiach.

 • Nowe opony

  z poradnika wulkanizatora:

  jeśli założyłeś w swoim samochodzie nowe opony (zimowe lub letnie) pamiętaj, że przez pierwsze 50 km będą one posiadać gorsze właściwości podczas hamowania!

Partnerzy SEO:

Darmowy Katalog Stron SEO Wolomin.BIZ.PL
Zabezpieczenia antykorozyjneJeżeli zauważyłeś ubytki powłoki konserwującej lub ogniska korozji, zabezpiecz podwozie i profile zamknięte odpowiednimi środkami - najlepiej zawierającymi wosk, dzięki czemu masa zabezpieczająca nie twardnieje i nie pęka, a pozostaje cały czas elastyczna.

W naszym zakładzie świadczymy usługi zabezpieczania podwozia wraz z profilami zamkniętymi, w oparciu o produkty szwajcarskiej firmy WAXOYL.